קול קורא לתחרות סרטי אנימציה 2014
יוצרים יקרים,
אגודת יד ביד מתכבדת להזמין אתכם היוצרים: תסריטאים, בימאים, אנימטורים, סטודנטים לאנימציה וחובבי אנימציה, לתחרות ייחודית ומאתגרת של הפקת סרטי אנימציה בני דקה (60 שניות) המתארים מה זה בית חם בשבילכם. הסרטים הטובים ביותר יזכו בפרסים (הודעה על הפרסים תימסר בהמשך).

הסרטים הגמורים יכולים להיות בכל סגנון ומלבד שהיו באנימציה. אנמציה קלאסית, תלת מימד, איורים, וואיטבורד, קאט אאוט, סטופ מושיין או כל טכניקה העולה על דמיונכם, הסרטון יכול להכיל דיבוב, קריינות, מוסיקה ומלבד שכל זכויות היוצרים יהיו שלכם ובהתאם לתקנון התחרות.
למילוי שאלון פרטים להשתתפות לחצו על הלינק הזה.

את הסרטים הגמורים יש להעלות לאתר המיוחד של התחרות החל מתאריך 16/03/2014 ועד לתאריך 21/03/14. בנוסף יש לשלוח את הסרטים הגמורים בדואר לכתובת: אגודת יד בית , אוזן קשבת ועזרה לזולת (ע"ר) רח' הנביאים 36, תל-אביב 64072, בצירוף טפסי ההשתתפות בתחרות ובנוסף יש לשלוח את הטפסים למייל האגודה: yadbyd@zahav.net.il עד לתאריך הנ"ל.
כל סרט יפתח בלוגו התחרות וייסגר בשקופית של 10 שניות בה יופיעו קרדיטים של היוצר/יוצרים וייחתם בלוגו התחרות.
השיפוט בתחרות יתחלק לשנים:
1.      צוות שופטים יצפה בכל הסרטים ויחליט על 10 סרטים שיעלו לגמר ומתכם 3 סרטים למקומות הראשונים.
2.      הקהל הרחב יצפה בסרטים באתר התחרות ויבחר באמצעות לייק (אהבתי) את הסרט/סרטים המוצאים חן בעיניו. בתאריך 07/04/14 תינעל התחרות עבור הקהל הרחב ועשרת הסרטים שזכו במרב הלייקים יעלו לגמר.
לאחר נעילת התחרות יבוצע שקלול בין הסרטים ועשרת הסרטים הסופיים יעלו לגמר. שלושת הסרטים הטובים ביותר שיבחרו על-ידי השופטים ועל-ידי הקהל  יקבלו פרסים ופרס מיוחד לחביב הקהל.
התחרות תחתם בהקרנת כל הסרטים בסינימטק תל-אביב ב-08/04/14, בערב מיוחד בו יחולקו הפרסים ליוצרים.

למילוי שאלון פרטים אישיים טרום התחרות - הקליקו
לתקנון התחרות - הקליקו

לפרטים נוספים אנא בקרו באתר האגודה: http://www.yadbeyad.org.il

בכבוד רב,
שלי חושן -  יו"ר האגודה
אלון נוימן – מנהל התחרות

פרטים שיכולים לעזור לכם:

מה זה בית חם?
בית חם הינו תחליף לבית אמיתי המעניק לאדם (ילד/נער/ בוגר) את כל צרכיו הפיזים והנפשיים לרבות חום ואהבה.

בית חם באגודת יד ביד
אגודת יד ביד פועלת כבר למעלה מ-30 שנה כדי להעניק לילדים צעירים מאוד (מגיל 3 וחצי עד 7), הגדלים במציאות יומיומית קשה, את החום והאהבה, החינוך והתמיכה הנחוצים לכל ילד בימי צמיחתו. ומדוע בחרנו לפגוש כל ילד בגיל כה צעיר? כי הזמן פועל לרעתו – ולרעתנו! כי התיקון והחינוך שניתן להשיג בגיל 4, אינם אפשריים עוד בגיל 10 - לאחר שההתנהגות האלימה, והפרעות אחרות הנובעות מן החסר העצום, כבר התקבעו בנפשו, והפכו לדרך חיים.
הילדים הקטנים שלנו, שמיום לידתם פוגשים אלימות וסכנה בכל מקום – בבית, ברחוב, וגם במערכת החינוך – מגלים אצלנו שיש דרך אחרת, דרך טובה, נכונה, ואף יעילה יותר. והם לוקחים את ההבנה העמוקה והכל-כך חשובה הזאת אתם, להמשך הדרך.

אי של אהבה
חיבוק חם, ריח תבשילים, וחיוך שאומר: "כמה טוב לראות אותך", זוהי קבלת הפנים שכל ילד וילדה כמהים וזקוקים לה בשובם מגן הילדים. אך המציאות הישראלית של היום, ילדים רבים אינם זוכים לממש את הזכות הבסיסית הזאת. הזכות הפשוטה והטבעית כל כך לבית חם.
עבור מספר הולך וגדל של ילדים בגיל הרך, שרק הרחוב ו"תרבותו" האכזרית ורוויית האלימות מחכים להם אחרי הגן, שרק הרעב והמצוקה מעניקים להם את "חינוכם", הקימה אגודת יד ביד את הבתים החמים - כ-10 במספר, מיבנה בדרום ועד נתניה בצפון – המהווים בשבילם אי של אהבה בתוך המציאות העצובה והמסוכנת שאליה נולדו.
בבתים החמים שלנו שוהים בכל יום מאות ילדים בני 3 וחצי עד 7 שנים, שהופנו על ידי לשכות הרווחה לאחר מיון קפדני. כאן הם מקבלים את כל מה שהוריהם, במצוקתם הרבה, אינם מסוגלים להעניק להם: ארוחת צהריים בשרית חמה, שאנו מבשלים במקום בכל יום, ארוחת ארבע וארוחת ערב מלאה ומזינה; חיוך חם ולב קשוב של צוות מקצועי, מיומן ואוהב; ידע וכישורי למידה שמכינים אותם לדרישות המצפות להם בבית הספר; העשרה בתחומים כמו מחשב, אמנות, מוסיקה ותנועה, שחשובים כל כך להתפתחותם בעולם המודרני שבו יחיו את חייהם. ואולי חשוב מכל: כאן הם לומדים להקשיב ולדבר, לוותר ולעזור זה לזה, לשחק יחד בהנאה, ולתקשר עם חבריהם בידידות וללא אלימות! 
אולביז - קידום עסקים ואתרים